Wrocławskie koszykarki Ślęzy triumfują w domowym starciu przeciwko Enei AZS Politechnice Poznań na start sezonu Orlen Basket Ligi Kobiet 2024/2025

Z wielkim sukcesem zakończyło się pierwsze starcie koszykarek Ślęzy Wrocław na ich własnym terenie w sezonie 2024/2025 Orlen Basket Ligi Kobiet. Udało im się pokonać przeciwniczki z Enei AZS Politechniki Poznań, osiągając rezultat 84:57. To istotne zwycięstwo dla drużyny z Wrocławia, biorąc pod uwagę, że tydzień wcześniej doznały porażki na obcym boisku z KGHM BC Polkowice. Odnotujcie sobie emocje kibiców na fotografiach z tego sobotniego wydarzenia!

Po siedmiu miesiącach przerwy, ostatni raz gospodarzem meczu była ekipa Ślęzy 13 marca, KGHM Ślęza Arena napełniła się po brzegi zapalonymi fanami koszykówki. Mistrzynie Polski w koszykówce kobiecej dwukrotnie dominowały rywalizację od samego początku. Decydujący moment nastąpił podczas trzeciej kwarty, kiedy to wygrały 26:7, a finalnie cały mecz zakończył się wynikiem 84:57 na korzyść gospodarzy.

W najbliższym czasie koszykarki Ślęzy Wrocław czekają dwa mecze na wyjeździe. Na własnym boisku wrocławianki w barwach żółto-czerwonych zaprezentują się ponownie dopiero w połowie listopada, kiedy to staną do walki przeciwko drużynie z Polonii Warszawa.